Bezrámová okna a zasklení

Řešení respektující představy a přání architekta či investora – to jsou naše realizace.

V našem portfoliu najdete jak samotné bezrámové zasklení přecházející svými rozměry někdy až do velkoformátových prosklených stěn, tak kombinace tohoto s otevíravými a posuvnými prvky rámového typu.

Okenní a dveřní prvky řešíme jak v hliníku, tak dřevohliníku či v samotném dřevě. Některé realizace máme rovněž v celoskleněném designu, kdy je sklem opláštěn také samotný rám.

 Zvláštním segmentem naší výroby, je dodávka bezrámových skel s úpravou hrany kotevním lemem (sklolam. profil) ostatním výrobcům oken. Jedná se o trh B2B. Na své stavbě tak můžete mít „naše bezrámové zasklení, dodané „Vašim“ vybraným dodavatelem oken.

 Cena bezrámového zasklení:

Vzhledem k tomu, že cena závisí na dimenzi a složení zasklení, napojení na okolní konstrukce, druhu úpravy hrany skla, druhu použitého tmelu, použití bezpečnostních nebo protislunečních skel apod., montáž pak musí zohlednit při větších formátech použití jeřábu, dopravu nadrozměrných skel, případnou vyvýšenou nebo předsazenou montáž apod. pohybují se ceny od 8tis/m2 do 15tis/m2. Designové celoskleněné systémy, případně nadrozměrné bezrámové posuvné stěny jsou v cenovém intervalu 20-30tis/m2. Jak je zřejmé, cenový rozptyl je velký a bez konkrétního zadání nelze jednoduše říci cenu za m2 cenu. Naše obchodní oddělení je však schopno Vám na základě zaslaných podkladů poslat cca do 2 dnů předběžnou či rámcovou cenovou nabídku. 

Zdimerice-small          Vstup-brno           Ri-int01           Rd-moravany-_titulka

int(1)

Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.